Emo styl ;-*

4. června 2013 v 19:53 | *DeMi* |  Styl
Myslím si že asi všichni moc dobře víte co je EMO styl.. Ale i přesto vám o tom nějaké podrobnosti napíšu :-)*

Móda vychází z punku, je doplněna výrazným barvením vlasů a při vhodných příležitostech také nepřehlédnutelným líčením okolo očí v temných odstínech (často i u mužů). Jako EMO jsou označovány dva různé styly oblékání tvrdý styl (EmoCore) a jemný styl (New Generation). Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki a černých barvách.
Druhý populární styl je mixem stylů a vyznačuje se rovnými nebo natupírovanými vlasy (typicky černou, červenou, blond, růžovou nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé nebo naopak výrazné barvy).
Emo bývá médii prezentováno ve spojení s sebepoškozováním a sebevraždami, náklonností ke smrti a temnotě a vášnivé lásce k Emo, Screamo, Scene a MetalCore kapelám jako je například My Chemical Romance. EMO bývá používáno k označení depresivních pocitů, pro přehnané melodrama či ublíženost. I když jsou tito lidé od nástrochu svým stylem oblíkání a líčení tak to neznamená že jsou zlý a nepřátelští.. Člověka bychom neměli posuzovat podle vzhledu, ale podle toho jaký je uvnitř. ;-) Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu odle schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná. * Albert Einstein * Článek pro vás napsala *DeMi*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama