Červenec 2013

Když druhému jámu kopáš, sám do ní padáš...

26. července 2013 v 20:58 | Lily^^ |  Krátké příběhy
V jedné malé, klidné vesničce na jihu Irska, žila klidná, milá dívka. Jmenovala se Elisabeth. Byla nadaná, chytrá, milá, krásná, citlivá a její ucho dokázalo i naslouchat. Mnoho přátel však neměla, jedna dívka ji opovrhovala. Její jméno bylo Nina, ona byla vždycky jiná. Elisabeth dolů shazovala, a soucit sní nikdy neměla. Posměchy, urážky, příliš nevhodné pozornosti ji věnovala. Když šel čas, bylo to lepší, Elisabeth rostla, a byla čím dál tím větší! Ninu už tolik neviděla, už to budou nějaká ta léta... Rodinu opustila, do svého bytu bydlet šla, s odhodláním, žít svůj život na plno. ♥ Skvěle placenou práci našla, kolem sebe spoustů pohledných mužů měla, dobrých přátel, a našla to, co hledala. Smysl života.
Úspěšná podnikatelka, život skvělý měla. Její jméno známé bylo, to Elisabeth bylo, kdo jí každý chtěl, kdo od ní pomoc měl.
Po roce a půl, přišel rozvračeč snů. Ano, Nina to byla, to ona stejné úmysly měla: Zničit, a bavit se tím, jak ostatní trpí. Svou pověst špinavou měla, jako zločinec, a lehkou dívkou se živila. Nebyla to nějaká panička, byla drzá, byla jaká byla.
Elisabethin život záviděla, proto pokračovala práci, zničit se ho snažila. Kousek po kousku, nenápadně, ale přesto důkladně!
S jejím manželem se vyspala, práci ji vyfoukla, Rodinu jí zabila... Ona z toho na dně byla.
Vše, na čem celý život dřela, o to přišla, měla pocit, jako by se do dětství vrátila! V horším slova smyslu...
Za přáteli šla, však ona už žádné neměla, Nina jí je přebrala. Na Elisabeth toho už bylo moc, potřebovala nutnou pomoc, ona však dostla lepší nápad! Vyřídit si to čistýma rukama!

Po nocích, tajně léčku připravovala, aby překvapená byla. Její přání, byla vyplněna!
Ninu si na odlehlé místo pozvala, tam jí vše vyčetla: Za její životní cíle, její přání, sny a touhy. Potom bitkou to začalo, a smrtí to skončilo. Elisabeth nůž vytáhla, do Niny jej vrazila, probodla, vytáhla... Nina bolestí padla k zemi, to co vše udělala, se jí zpět nevrátí, litovala, prosila, zemřela. Elisabeth došly slova, došla touha žít, tu zlobu, vinu, nemohla pocítit.
Učinila jediné:

Nůž odhodila, trpělivost došla, vše ztratila. To jediné řešení bylo, z útesu spadla. Do moře, kde její krev se smísí s vodou, to místo, kde bylo její poslední. A nastala chvíle ticha...


Pozastavený blog :P

22. července 2013 v 9:33 | **DL Team
Vážení čtenáři, čtenářky a Affska našeho blogu♥,
jen vám chceme oznámit, že náš blog bude na nějakou dobu pozastaven. Ted'kom, když je tu léto, a chceme si ho užít jako ostatní a nedělat si starosti kvůli blogu, tak ho pozastavujeme. To je jenom takové malé upozornění, pro ty, co na naše články čekají ;)) .. A taky upozornění pro naše Affs♥, aby jsi nemysleli, že je neobíháme .. -.- :3* Nějaký článek, se sem možná dostaví, ale nebudeme tu. Jak dlouho? Noo, asi do Srpna letošního roku :P :*

Krásné a užité léto vám přejí vaše adminky, Demi & Lily♥


YouTube: Room Tour *BrittanyBalyn*

17. července 2013 v 12:02 | Lily^^ |  Room Tour a ostatní
4/5 bodů - Pěkný!
Helloooooooooo!! Takže, další pokojík, do naší sbírky! :**


A Vaše hodnocení?? :OO :3*

Ellena's Diary - 0.part - Nový komix + informace

15. července 2013 v 9:49 | Lily^^
Takže jsem se rozhodla že budu psát takový malý komixový příběh. V každém dílu bude jeden nebo dva obrázky, zbytek budu psát normálně, na klávesnici. Napadla mě taková myšlenka proto, že spoustu blogů tuhle rubriku má, a vždycky se najde někdo, kdo to někoho zaujme. Tak jsem si myslela, že by to mohlo bavit i vás! Konec konců, blog by byl zajímavější! ;)) Ráda bych chtěla, aby to bylo v Sims podání, ale já The Sims 3 měla, ale bohužel se to něják.. No, prostě to nejde. :(


Jméno: Ellena
Příjmení: Green
Věk: 20 let
Stav: Nezadaná
Bydliště: Irsko, Dublin
Povaha, zájmy: Je milá, tichá, energetická, v soukromí upovídaná, štědrá, pomstychtivá a příliš nenápadná. Co se týče její historie, je poněkud smutná, ale zajímavá. Jelikož bydlí v neobvyklém městě - Dublinu, jsou tam lidi arogantní a neohleduplní. Ublížili ji, a někteří dokonce zabili přátelé a rodinu. Proto se chce Ellena za to pomstít. No a její zájmy? Hraní na kytaru, malování a zpívání. Volný čas ráda tráví seděním na okenním parapetu při svíčkách, nebo procházkami venku.

Ostatní postavy vám představím až se příběh ''rozjede''.Chci vás, ale předem upozornit, že příběh bude psaný ručně na klávesnici a ktomu bude pár obrázků, a kdo ví nebo nebude číst příběh předem, tak ať ho nečte, ale nechci v komentářích vidět: ''Proč tu nejsou obrázky?!'' apod. Děkuji za pochopení...

Knihy, komixy a krátké příběhy

15. července 2013 v 9:33 | **DL Team
Knihy


Komixy

Příběh se smutným koncem :(

15. července 2013 v 8:02 | *DeMi* |  Krátké příběhy
Podívala se naposledy z okna...prosila ať se přijde...! On jediný ji mohl pomoci...od otce,od života,od smrti....stále pevně věřila že přijde! Čekala....čekala týden, dva, měsíc! Bolestivě snášela tvrdé a hrubé rány jejího nevlastního otce s myšlenkou na něj, že za ní ten den přijde, že ji stále miluje, že ji vrátí svoje srdce...! Seděla na posteli a hrdě zadržovala slzy....věděla...že NEPŘIJDE. Podívala se naposledy z okna, kde nedávno pršelo a odešla...šla a šla. Nevěděla kam, bylo ji to jedno...k tomu aby snášela dál rány otce ji už nestačila pouhá myšlenka na něj, neměla pro co žít!!! Najednou se zastavila před velkým stromem...stromem který se najednou objevil na prázdné louce....stromem na kterém bylo neznámé lanko....A byla rozhodnutá! Postavila se na kámen pod lanem a dala si kličku okolo krku. Naposledy prosila ať přijde za ní...aby ji zachránil, vrátil ji jeho srdce, důvod proč žít...Koukla se nahoru, na zatažené nebe a uviděla JI (smrt). Už tam na ni čekala, čekala až ukončí svůj život! Natáhla k ní ruku... Stačí tak málo, jen kousíček k smrti! A v tom ho z dálky spatřila. Byl na druhém konci louky a vyděšeně na ni koukal. Blikla v ní jiskřička naděje....byla tak blízko k smrti.....začala JI naléhavě prosit aby mu mohla aspoň pohlédnout do tváře! ONA na ni jen pohlédla a zmizela. Stála tam dál a mlčky koukala, jak tam její láska stojí. Proč nejde blíž?? ptá se sama sebe. Natáhla k němu ruku....,,Je pozdě, moc pozdě...." špitla. Věděla, že ONA se vrátí....že pro ni přijde! A měla pravdu, vedle ní ONA stála, a čekala....,,JE ČAS " řekla a natáhla k ní ruku. ,,Ne, ještě ne, on mě zachrání, on mi svoje srdce vrátí!" prosila JI . A opravdu, šel pomalu k ní. Byla šťastná...přišel! ONA ale nechala ruku nataženou a udělala letmý pohyb prstu k sobě...Kluk roztáhl náruč, a ona plně rozhodnuta chtěla jít k němu. Kámen, na kterým stála byl ještě kluzký od deště a ona...sklouzla se jí noha, dotkla se JI a........ visela. Před očima se jí mlžilo, jen malou škvírečkou v zamlžených očích koukala na svojí lásku, která k ní běžela a něco volala. Nic neslyšela, nic necítila, všechnu sílu dávala do svých očí, aby zůstaly otevřené...aby ho mohla vidět!! Toho, kvůli kterému tady je, kvůli kterému je teď s NÍ...lano ji řeže to krku, vlasy ji vlají do obličeje, malá škvírka kde ho vidí mizí v dáli. ,,MILUJU TĚ " uslyší od něj ty nejhezčí slova na světě...a pak je ticho, hluboké ticho...nic necítí, nic neslyší, nic nevidí......nemá oči......nemá život....Neví, že její láska stojí u její mrtvoly a brečí...brečí a v rukách svírá svoje srdce které ji chtěl dát, brečí a prosí o odpuštění, brečí a křičí....křičí svou bolest! Křičí, že nepřišel dřív...že ji nezachránil! Křičí, že to bez ní nezvládne, že ji miluje, že se bál přijít dřív...bál se že ji zlomil srdce!!!Nevěděl že to srdce se snažila držet i přes rány otce pohromadě....kvůli němu!! Křičí, brečí, prosí, miluje ji....Ale to už ona neví..........NIKDY TO UŽ NEBUDE VĚDĚT!!

Tenhle příběj mě fakt hodně rozbrečel.. :( vím je docela dlouhý, ale kdo má čas tak si ho přečte..

Kruhy pod očima: 5 tipů, jak na ně

14. července 2013 v 11:50 | *DeMi* |  Móda a krása
Kruhy a váčky pod očima trápí mnoho žen. Objeví se, když je nečekáte a nechtějí zmizet. Díky nim pak vypadáte starší. Co s tím?

Příčin, díky kterým kruhy pod očima vznikají, je celá řada. Tou hlavní je nedostatek spánku. A vůbec nemusí jít o následek bujarých oslav. Stačí, pokud jste dlouho do noci pracovala, anebo jen nemohla spát. Nedostatek odpočinku se na vašich očích ihned podepíše. Ale pozor, kruhy způsobuje i pravý opak - nadbytek spánku! Svou roli hraje i věk, genetické dispozice a další faktory - stres, dehydratace, delší pláč, větší konzumace alkoholu, nadbytečný příjem soli, alergie či těhotenství.

Jak na kruhy vyzrát?

1. Méně solte a dostatečně pijte

Snižte příjem soli a naopak zvyšte příjem tekutin, samozřejmě nealkoholických. Ideální je čistá voda. Hlídejte si příjem alkoholu a chystáte-li se na oslavu, vždy vypijte i nějakou sklenici vody, abyste zabránila dehydrataci.

2. Dopřejte si spánek

Dostatek spánku je na prevenci kruhů pod očima velmi důležitý. Dopřejte si sedm až osm hodin spánku denně, před usnutím se vyhněte alkoholu a kofeinovým nápojům. Ložnice by měla být tichá, vyvětraná a dobře zatemněná.

3. Chraňte se před sluncem

Chraňte oči před přímými slunečními paprsky, vždy používejte kvalitní sluneční brýle s UV filtrem. Oblast kolem očí je totiž velice citlivá a vy tak můžete zabránit zvýšené pigmentaci.

4. Zkuste domácí recepty

Jakmile se kruhy objeví a vy nemáte po ruce kosmetiku, můžete vyzkoušet některý z osvědčených domácích receptů. Přiložte na oči plátky vychlazené okurky, anebo brambory. Obsahují látky, které pomáhají snížit otok a oči se snáze dostanou do normálu. Vyzkoušet můžete i čajové sáčky. Čaj totiž obsahuje tanin, který podporuje krevní oběh. Zkusit můžete jak studené, tak i podle nejnovějších výzkumů i teplé obklady, které také dělají zázraky. V obou případech by měly být na očích alespoň deset minut.

5. Triky s kosmetikou

A jak kruhy pod očima zakrýt pomocí kosmetiky? Potřebovat budete korektor, který by měl být o odstín světlejší než vaše pleť. Aplikujte jej na celou oblast okolo očí, a poté přepudrujte bezbarvým pudrem. Při nanášení make-upu se vyhněte oblasti pod dolními víčky, abyste na kruhy pozornost spíše neupoutala. Kruhy u vnitřní strany oka můžete zkusit překrýt bílou tužkou.


Jak vyhrát nad Akné?

13. července 2013 v 21:50 | Lily^^ |  Móda a krása
Mnoho z nás mělo, má nebo bude mít akné. Přesněji řečeno nevíme kdy se objeví, ale jednou to příjde! Je to nesnesitelný boj, a každá z nás to zná. Zmínky akné se neobjevuje jen u holek, ale taky u kluků! Obdivuji některé holky co mají čistou a hladkou pleť, že vypadá jako vyretušovaná. Boj s akné není nic lehké, a málo kdo se ho zbaví snadně a rychle! Objevovat se může nejen na pleťi, ale taky na hrudi, zádech nebo ramenou. Mechanicky vymačkávání, se pupínků nezbavíme, naopak může dojít k následnému zjizvení pokožky. Řekněme si jak akné zabránit!

Nedotýkejte se obličeje! - Divili by jste se, ale to je z jedné příčiny tvorby akné! Uvědomte si, kolikrát si musíte poškrábat když vás něco svědí, nebo odtrhnout vlasy z čela. A dále, čeho všeho jsme se během dne dotkli? Kolik bakterií na dlaních máme, a my i pak saháme na obličej? No, prostě se alespon jednou, obličeje dotkneme.

Myjte si obličej alespon dvakrát denně! - Je sice pravda, že přehnaná péče a hygiena o obličej, může způsobit vysušování a podrážděnost. Ale jemné mytí s čistícími prostředky na obličej, se můžete vyhnout pupínkům. Mytáím obličeje se zbavíte mastnoty, špíny, cigaretového mazu a znečištěného ovzduší, které ničí i zdraví.

Zaměřte se na jídelníček! - Akné může taky vyvolávat nezdravá strava. Proto si důkladně projděte svůj jídelníček. Může ho způsobovat červené maso, uzeniny, brambory, rýže, kořeněná jídla, alkohol, kofein, med a nadměrná konzumace sladkostí. Zaměřte se proto radši na ovoce a zeleninu! No neměla by strava obsahovat taky spíše více vitamínů a minerálů?

Cvičení! - Alespon půlhodinové cvičení vám by nemělo uškodit! Přispívá to k lepší a krásnější pleťi! Intenzivním cvičením potíte pot, a ten právě čistí pory!

Pravidelná koupel nebo sprcha! - To, že se máte pravidelně mýt, se neříká jen tak nadarmo! Pokud si dříve nebo později, nesmyjete z těla odumřelé bunky, mohou vám 100% ucpat vyčištěné pory. A to by jste zrovna neměli radost, nebo ano?

Na cvičení zvolte volnější oblečení - Je to taky důležité u sporty, tak i u spaní! Pokud víte, že se spotíte, vemte si na sebe radši volnější oblečení! Při cvičení jsou ideální třištvťáky nebo kraťasy s tílkem. A když jdete spát, oblečte se noční košili, nebo spěte radši ve spodním prádle. V létě spát v pyžemu? Komu by se chtělo?

Vyzkoušejte přípravky s obsahem benzoylperoxidu - Většina produktů s obsahem této látky, jako jsou čistící mléka a tonika, jsou běžné dostat i bez lékařského předpisu. Nejúčinější bývá krém nebo gel, Přípravky můžou zpočátku způsobovat mírné podráždění pokožky, a až po třech týdnech než léčba zabere.

Vhodná dekorativní kosmetika - Dekorativní kosmetikou se myslí make-up. Pokud máte pocit, že se vám akné zjoršilo výměnou kosmetické značky, zkuzte se poradit s lékárnicí.

Objevte laser - ve chvíli, kdy už máte pocit, že jste zkusili všechno a nic nepomáhá, vyzkoušejte laser! Myslete však, že ošetření laserem nemůže být jenom tak! I po zákroku, se vám pokožka může zdát bolestivá!

Styles

13. července 2013 v 20:57 | **DL Team


YouTube: Room Tour *LaurDIY*

13. července 2013 v 18:29 | Lily^^ |  Room Tour a ostatní
''Hey Guys!!'' .. Yeah, další, milý, pěkný pokojííček. :3* .. Zítra se už bude malovat ten můj.. ! :*