Co je to takzvaný ''Room Tour''?

3. července 2013 v 18:22 | Lily^^ |  Room Tour a ostatní
Když si přeložíte ''Room Tour'', na Google překladači, vyjde vám ''Pkoj Tour'', což je nesmysl, protože to má ve skutečnosti úplně jiný význam! Ale co to v překladu znamená, se vůbec nebudeme zabývat! Důležité je, říct CO, vlastně ten Room Tour je!

Jde o vlastní nebo tvůrčí myšlení. Podstatou je, natočit svůj pokoj. No, o tom to vlastně je! ;)
V dnešní době je točení videa Room Tour hodně populární, a všechny YouTuberky pokud znám, jej natočili, a tím si získali nejen hodně úspěchů ale další fanoušky! Pokud chcete natočit svůj Room Tour, tak doporučuji česky, nikoli anglicky! Ale záleží jen na vás! Pokud budete točit video anglicky, očekávejte od lidí hodně negativních komentářů, že neumíte pořádně anglicky. Možná si chvilkama budete připadat jako Nicky Tůčková. Ale to stranou! To však neplatí pro plynulou a pokročilou angličtinu. A nyní si ukážeme pár kroků, aby vaše video, bylo to nejhezčí! :)

Prvním kroksm je mít uklizeno! Pokud máte v pokoji svinčík, a chystáte se to dát na YouTube, tak to teda ne! Rychle stím něco udělejte! UKLID'TE! Určitě, by jste měli mít aspon naaranžované peřiny, hezky ustlané, dekorace na poličkách a podobně! Však to znáte.. To se taky cení a počítá! A určitě hlavní, a njdůležitějším krokem téměř, zařídit, aby při natáčení videa, na vás nevolala mamka, taťka nebo nepokřikovali na vás sourozenci. No a posledním krokem je mí v pokoji dostatek nebo přiměřeně světla, aby el záznam vidět!

Ukažte lidem, že máte pěkný pokoj! Hezky to popiště, kde spíte, toje váš stůl a klidně jim ukažte váš šatník! Záleží na vás! Pokud jste pro natáčení svého vlastního Room Tour, zadejte si do YouTube tento název, a ''vyjedou'' vám tisíce výsledků, při níž můžete pochytit i nějakou tu inspiraci! ;)

Tak úhledně upravený pokoj! O:) :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama