Zacvičte si podle znamení zvěrokruhu! Zhubnutí zaručeno

6. července 2013 v 13:03 | *DeMi* |  Zaměřeno na tělo
Jasně, každý z nás chce být fit, zdravý a svěží. Co když ale ne a ne najít sport, který by vás nadchnul? Zkuste si tentokrát vybrat podle svého astrologického znamení. Třeba v sobě objevíte netušené schopnosti!

1. Beran (21.3. - 19.4.)


Jste od přírody aktivní, soutěživí a plní energie. Také jste však spíš individualisté než týmoví hráči. Protože jste orientovaní na výsledky, bude vás nejspíš bavit kardio trénink. Na běžeckém pásu nebo na hodiněspinningu můžete trhat svoje vlastní rekordy bez omezení. Vnitřní agresi zase skvěle vybijete na lekcíchkickboxu.beran

2. Býk (20.4. - 20.5.)Jste odhodlaní, vytrvalí a když se do něčeho pustíte, jen tak nepřestanete. Obecně ale dáváte přednost klasice. Mohlo by vám proto vyhovovat lehké kardio, jako je běh, plavání nebojízda na kole. Díky své tvrdohlavosti se s přehledem můžete pustit i do tréninku na maraton!
býk

3. Blíženci (21.5.- 20.6.)


Jste komunikativní a užíváte si čas strávený s přáteli, takže si nejspíš oblíbíte "společenské" sporty, jako jebowling nebo squash. Lehký ranníjogging s hudbou v uších nebo s kamarádkou po boku vás taky neurazí. A svou mysl, která neustále pracuje na plné obrátky, skvěle zklidníte při józe.

blíženci

4. Rak (21.6. - 22.7.)Jste citliví a vnímaví; spíš než rychlé, vyčerpávající cvičení vás nadchne to oddechové. Dokážete při něm využít svou trpělivost a schopnost soustředění. Plavání v tempu, jaké vám vyhovuje, zpevňující pilates nebo tanec port de bras, který vychází z klasického baletu, pro vás budou to pravé.

rak

5. Lev (23.7. - 22.8.)Jste hrdí, maličko marniví a potrpíte si na obdiv okolí, proto vás baví na své postavě pracovat. To vám umožní klasické posilování, ale troufnete si klidně i na hardcore trénink nebo na cvičení na závěsném systémuTRX. Vaší hravé, optimistické povaze nejspíš sedne i power jóga.

lev

6. Panna (23.8. - 22.9.)


Prostředí posilovny vám nejspíš vyhovovat nebude - máte rádi čistotu, klid a pořádek. Přítomnost ostatních vás spíš znervózňuje. Raději vyražte ven a zkuste rychlou chůzi neboběh na delší trať. Potrpíte si na pravidla a čísla, takže vás možná potěší i tenis nebo golf.
panna

7. Váhy (23.9. - 21.10.)


Kdo jiný než vy by si měl vychutnat cvičení zlepšující rovnováhu, jako jebosu nebo posilování na balančním míči? Máte sklon k určitému neklidu - k vnitřní harmonii a správnému držení těla přispěje třeba pilates. A jestli si věříte, vyzkoušejte klidně netradičníchůzi po laně.
váhy

8. Štír (22.10. - 21.11.)


Jste odvážní, sebevědomí a rádi hledáte nové výzvy. Své limity můžete překonat třeba na celodennímbootcamp tréninku. Protože dlouho nevydržíte u jedné věci, bude vás bavit i kruhový trénink. Smyslné štírky určitě potěší i lehce erotické lekce sexy dance nebo pole dance- tance u tyče.

štír

9. Střelec (22.11 - 21.12.)


Ano, sportovní střelba je pro vás jako stvořená. Nejraději ale stejně vyrážíte do přírody: v létě si určitě naplno užijete surfování. Takéhorolezectví a jízda na koni jsou zážitky, které dokonale vyhovují vaší dobrodružné, odvážné a svobodomyslné povaze.
střelec

10. Kozoroh (22.12. - 19.1.)

Změny nejsou nic pro vás, zato jste velmi soustředění a trpěliví. Proto vám sednou sporty, ve kterých se můžete pomalu, ale jistě zlepšovat. Vyzkoušejte posilování vlastní vahou nebo body pump. Máte tuhý kořínek a dobře snášíte náročné podmínky, proto se nemusíte bát anibikram jógy.

kozoroh

11. Vodnář (20.1. - 18.2.)

Najít vhodný sport pro Vodnáře, to je tvrdý oříšek: jsou to individualisté, kteří pohrdají trendy a milují všechno nové a netradiční. Nesnáší svazující pravidla a nudu, takže je možná osloví cvičení na trampolínkáchnebo zábavný drum fit.vodnář

12. Ryby (19.2. - 20.3.)


Idealistické, vnímavé a někdy až přecitlivělé Ryby mají přirozený odpor k drsným trenérům a vojenskému drilu. Jejich tělo i duše si žádají cvičení, při kterých si odpočinou, uvolní se a tělo nenásilně zpevní. Třeba relaxační jógu, tai-chi neboplavání, při kterém se cítí... jako ryba ve vodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama