Piercing: Opravdu ho chceš?

21. října 2013 v 19:07 | Lily^^ |  Móda a krása
Kdo by po něm netoužil, nebo alespon nad ním neuvažoval. Dříve byl využíván při indiánských rituálech a různých obřadech. Dnes ho má každž druhý teenager, a stal se tak i oblíbeným modním doplnkem. Můžete si vybrat z širokého výběru: kamínky, vzory, tvary apod. Propichování piercingu je samozřejmě bolestívé a může být taky nebezpečné! Přečti si pár osvědčených rad, a dobře si rozmysli, jestli po něm doopravdy toužíš! Jdeme na to!

Který vybrat?

Je to nejdůležitější věc vůbec! Piercing musí být z kvalitní oceli, nesmí být moc měkký, a už v žádném případě rezavý či špinavý! Vybírej jen vyžádané výrobky. Pokud si chceš piercing propíchnout přímo v salonu, vyber si, který se ti líbí (to je hlavní!:D), a pan/paní ti ho propíchne. Pokud si chceš piercing propíchnout v pohodlí domova nezapomen si ho vydensifikovat. Potrvá to přibližně hodinu. Jestli stím ale nemáš žádné skušenosti, radši neriskuj!

Nejčastější místa

Pierc si můžeš propíchnout vlastně kde chceš. Nejčastější je: Nos, rty, brada, obočí, jazyk či genitálie...
Toužíš po piercingu v jazyku, uvědom si, že je to jedno z nejbolestivějších míst na těle. Proto si před propíchnutím porad se svým lékařem, jestli se ti to nějak nezdá...

Propichování

Nejčastěji v salonu, nebo dokonce u doktorky. Jestliže jsi vážně citlivá, a máš strach, existuje taková mastička, která místo ''umrtví'' a bolest by mělo zmírnit. Pamatuj si, že ale lze použít na určené místo! Po příchodu domů si nejlépe na pierc nesahej a nech ho v klidu. Nejmín týden by jsis ho neměla vytahovat, nebo ti dírka může zarůst, a po druhé by jsi to jistě nechtěla zažít... Piercing chce péči! Jestli máš zrovna tělocvik, a musíš si ho sundat, tak si ho sundej, ale v žádném případě si ho nepokládej a žádné špinavé místo! Jestli by jsis ho dala znova do kůže, írka ti může začít hnisat, a musíš navšívit lékaře. Nepodcenuj hygienu!!!

Ceník

Jestliže jsi finančně na tom špatně, musím tě zklamat...

Pupík, nos: 500-700,-
Brada a obočí většinou: 800,-
Nejdrahší jsou rty a genitálie: 1000,-

Samozřejmě jsou kvalitní studia, kde se ceny pohybujou i výš. Tam bych tedy chodit nedoporučila...Otázky pro Vás:

* Máte piercing?
* Kde by jste ho chtěli, nebo kde se vám nejvíce líbí?
* Líbil se vám článek?

Lilyy:33*
Klik zde↓ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama