Listopad 2013

YouTube: Room Tour *MissRemiAshten*

24. listopadu 2013 v 10:35 | Lily^^ |  Room Tour a ostatní
Dobré ráno!:-*
Je Neděle :x, zítra škola -.- .. Tak vám tu Neděli zpříjemním krásným pokojem! :3* :-*

5/5 Překrásný!
Pokoj se mi moc líbí! Všechno je jako ze ''škatulky''! :3* Nuže, posud'te sami! :))*


Příběh o lásce.. Pravdě..

22. listopadu 2013 v 18:38 | *DeMi* |  Krátké příběhy

Bylo nebylo, před dlouhou, dlouhou dobou existoval jeden ostrov, na kterém žily všechny pocity a vlastnosti člověka. Bbohatství, pýcha, smutek, dobrá nálada, vědění... a kromě ostatních různých pocitů i láska. Jednoho dne se pocity dozvěděly, že se ostrov potápí. Každý si tedy postavil svou loď a odplouval z ostrova pryč. Jen láska chtěla čekat do poslední chvíle, ale ještě než se ostrov potopil, prosila o pomoc.

Na luxusní lodi plulo kolem lásky bohatství. Zeptala se:

"Bohatství, můžeš mě vzít s sebou?"

"Ne, nemůžu, lásko. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra. Tady pro tebe není místo."

Tak se láska zeptala pýchy, která projížděla kolem na přenádherné lodi:

"Pýcho, můžeš mě vzít s sebou?"

"Já tě, lásko, nemůžu vzít," odpověděla pýcha, "tady je všechno perfektní. Mohla bys poškodit mou loď."

Láska se tedy zeptala smutku, který jel kolem:

"Smutku, prosím, vezmi mě s sebou!"

"Ach lásko," řekl smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám."

Také dobrá nálada projela kolem lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni láska volá.

Najednou řekl nějaký hlas:

Pojď, lásko, já tě s sebou vezmu." Byl to nějaký stařec. Láska byla tak vděčná a šťastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel.

Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se vědění:

"Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl?"

"To byl čas!" odpovědělo vědění.

"Čas? A proč mi pomohl čas?" zeptala se láska. A vědění odpovědělo:

"Protože jen čas ví, jak důležitá je v životě láska..."


Jak to dneska chodí?

21. listopadu 2013 v 20:14 | Lily^^ |  Aktuálně
Kde jsou ty doby, kdy se kluk o holku bil? Kde jsou ty doby, kdy se láska stavila na citech a né na vzhledu? Kde jsou ty doby, kdy kamarádství bylo na život a na smrt? Spoustu otázek, ale žádná odpoved'... Proto jsem se rozhodla, že něco napíšu na toto téma...
Klik na CČ. ;))

I osoba které tolik věříte vás dokáže zradit.. ♥

19. listopadu 2013 v 16:46 | *DeMi* |  Krátké příběhy
Poznáte ten pocit když příjdete o člověka na kterém vám tolik záleželo? :O* :(

Myslím, že se to stalo snad každému kdo ztratil dobrého přítele a máte pocit jako by celý svět byl proti nám.. Pravý kamarád tě neopustí jen kvůli tomu co říkají ostatní.. Celý život tu dotyčnou osobu bráníte a ona se vám odplatí takhle? Jak jsem byla malá myslela jsem si že život je jako krásná pohádka se šťastným koncem.. Opak je však pravdou.. Poznala jsem, že lidí nejsou jen hodní.. Ale dokážou být pěkně sobečtí.. V dnešní době člověk myslí jen sám na sebe a na nikom jiném mu nezáleží.. Já o takové kamarády nestojím radši mít jednu dobrou kamarádku než 100 falešných.. Naštěstí je tu pro mě kamarádka která při mě stojí ať se děje co se dějě.. Moc si ji vážím a nechci jí NIKDY ztratit.. Nedje ani pospat slovy jak ji mám ráda, ale myslím si že to sama moc dobře ví.. :3* My dvě jsme tu vždy pro sebe i v těch nejhorších chvílích... ♥ Ona mi moc pomohla když jsem neměla lehké období a za to jsem ji vděčná.. :) Dokáže mě vždy rozesmát ikdyž je mi do pláče.. ♥♥
A proto se pevně rozhodujte komu budete věřit ať potom nelitujete, že jste věřili osobě která není tvojim přítelem..

Pár masek proti akné

17. listopadu 2013 v 21:43 | Lily^^ |  Móda a krása
''Dobrý večer''.
Určitě každou z nás trápí akné.. Nehezká pleť, červené fleky, ''vrupatá'' pleť, prostě DISLIKE! OUT! Palec dolů.. -.-
Připravila jsem si proto pro vás pár masek proti akné.

Večerní nuda.

16. listopadu 2013 v 12:52 | Lily^^ |  Aktuálně
Hej Gájs!:33
Poznáte ten pocit když nemáte náladu, ani chuť žít? Když se vám jen tak míjí myšlenky hlavou, o tom, jaký máte život?
Tak nějak takový byl můj včerejší večer.. Ano, strašná nuda! -.- U mě je zvykem těšit se na Pátek, jako každý jiný: Přijít domů, hodit batoh do kouta a dělat to, co chci. Jenže včera tomu tak nebylo.. Ted' si asi říkáte --> ''Bože, hlavně nezačni psát o tom, jak tě nebaví život!.. -.-'', ale já tak trochu ktomu nasměřuji. Nikdo, Nikdo, ale Nikdo nemůže říct, že ani jednou mu nebylo na nic, že ho nebavilo žít, a že mu bylo na nic. NIKDO.

Avšak je to zajímavé.. Například, rozejdete se s klukem a jste z toho úplně v koncích.. ''Proč mě nechal?'', ''Co jsem uděala špatně?'', ''Už to vzdávám! Prostě končím se vším!'' .. Každá holka má takové stavy, stavy ''prázdnoty'' a smutku. Samy ani nevíme, proč se tak cítíme, ale cítíme se tak. Byl to přece jenom člověk, tak proč se kvůli tomu tak trápit? Samozřejmě jsme se svou drahou polovičkou prožili jen to nejlepší, ale nesmíme ani zapomínat na to nejhorší! .. Ano, o tom píšu, píšu o tom, jak se cítím..

Občas si říkám: ''Proč vlastně žiju?''.. ''Mělo vůbec smysl se narodit?'' .. Každý mě obvinuje za co můžu, ale přitom za to nemůžu.. V tomto případě jsou to jen stavy, kdy nám připadá, jako by se svět proti nám spiknul! Ale jsou to jen pocity a nálady.. Pokud vtom není nic, co by bylo vážného, není důvod to brát vážně. Ale nic není, jak vypadá!


Co o vás prozradí váš účes? :O*

10. listopadu 2013 v 18:31 | *DeMi* |  Móda a krása

Drdol. Cop. Mikádo. Z vašeho účesu muži odhadují, jaký máte temperament!

Divoká hříva


Co prozradí účes: Jste jako vaše kštice - sexy, krásná a nezkrotná. Děláte si, co chcete.

Jak si to učesat: Máte přirozeně vlnité vlasy? Stačí, když si na umytou hlavu nanesete tužidlo pro vlnité vlasy. Jednotlivé prameny si namotejte na prst a spletenec vlasů pak připíchněte k hlavě pinetou. Účes pak prosušte fénem. Pokud máte vlasy rovné jako špagety, natočte je na nejtenčí papiloty a nechte přirozeně proschnout přes noc. Vysušenou hřívu rozpusťte, předkloňte se a jemně vlasy zatřepejte. Vmáčkněte do dlaní trochu vosku a čerstvé kudrny zlehka promačkejte.

Vlasy stažené do copu


Co prozradí účes: Na první pohled působíte jako nevinná studentka, která zná erotiku jen z knížek. Jenže je tomu právě naopak! Prameny staženými do culíku odhalujete svůj obličej a dáváte tím tak mužům najevo, že jste sebevědomá a nepotřebujete se do vlasů schovávat.

Jak si to učesat: Do umyté hřívy dejte trochu pěnového tužidla a prsty ho jemně vmačkejte do vlasů. Ofinu vyfoukejte přes kulatý kartáč nebo přes velké natáčky. Delší vlasy sčešte dozadu a stáhněte do gumičky. Jeden pramen z ohonu vytáhněte. Obtočte jej kolem culíku a konec přisponkujte zespoda k hlavě.

Ležerní drdol


Co prozradí účes: Hřívu máte sčesanou do drdolu. Odkrýváte tak jednu z nejvíce sexy částí na svém těle - krk! Odhalenou šíjí tak dáváte mužům najevo, že jste dostupná.

Jak si to učesat: Ideální pro tento účes je vlnitá hříva. Pokud máte rovné vlasy, natočte umytou kštici na středně velké natáčky a nechte uschnout. Kudrny rozčešte hřebenem. Kštici stáhněte do vysokého culíku a spoutejte gumičkou. Pozor! Při druhém protočení vlasy nevyndávejte zpátky ven z gumičky. Uvolněte pár pramenů kolem obličeje, potřete je voskem, obtočte kolem prstu a pak ještě dlaní zmáčkněte. Docílíte tak pěkných prstýnků.

Stupňovitý sestřih


Co prozradí účes: Jste perfekcionistka a dbáte o svůj vzhled. Milujete komplimenty. Snad právě proto vyhledáváte společnost a podněcujete různá setkání.

Jak si to učesat: Základ tvoří vlasy sestříhané podél obličeje. Vlasy umyjte šamponem pro zvětšení objemu. Do vydrhnuté kštice vetřete tužidlo. Rozdělte hřívu na pěšinku. Jednotlivé prameny podtáčejte na kulatý kartáč a vysušujte horkým fénem. Suché prameny pak znovu osvěžte studeným vzduchem, který je zacelí a zafixuje, takže účes pak lépe drží. Konečky ošetřete uhlazujícím mlékem.


Diplom pro Lizouš

3. listopadu 2013 v 18:32 | Lily^^ |  Soutěže a ceny
Hey guys! :'33
Soooooooooo -- > Předávám diplomy, pro ty, kdo se zůčastnili Halloweenské soutěže. Nikdo jiný až na Lizouš (Affs♥), komentář nepřidal tak uděluji cenu ji.. Ikdyž jsi tam měla jednu nebo dvě chyby, diplom přesto předávám! :)
So, It's Here ↓


Doufám, že se výherkyni líbí, a zanedlouho tu bude další soutěž! ;) Soutěž ve Vánoční atmosféře! :3
Ještě jednou, gratulace! :)


Hallooweenská soutěž: Připoj se i ty!

2. listopadu 2013 v 2:42 | Lily^^ |  Soutěže a ceny

Jak jsem slibovala Hallooweenskou soutěž, tak tady ji máte! :-) Click cč. !!