Co o vás prozradí váš účes? :O*

10. listopadu 2013 v 18:31 | *DeMi* |  Móda a krása

Drdol. Cop. Mikádo. Z vašeho účesu muži odhadují, jaký máte temperament!

Divoká hříva


Co prozradí účes: Jste jako vaše kštice - sexy, krásná a nezkrotná. Děláte si, co chcete.

Jak si to učesat: Máte přirozeně vlnité vlasy? Stačí, když si na umytou hlavu nanesete tužidlo pro vlnité vlasy. Jednotlivé prameny si namotejte na prst a spletenec vlasů pak připíchněte k hlavě pinetou. Účes pak prosušte fénem. Pokud máte vlasy rovné jako špagety, natočte je na nejtenčí papiloty a nechte přirozeně proschnout přes noc. Vysušenou hřívu rozpusťte, předkloňte se a jemně vlasy zatřepejte. Vmáčkněte do dlaní trochu vosku a čerstvé kudrny zlehka promačkejte.

Vlasy stažené do copu


Co prozradí účes: Na první pohled působíte jako nevinná studentka, která zná erotiku jen z knížek. Jenže je tomu právě naopak! Prameny staženými do culíku odhalujete svůj obličej a dáváte tím tak mužům najevo, že jste sebevědomá a nepotřebujete se do vlasů schovávat.

Jak si to učesat: Do umyté hřívy dejte trochu pěnového tužidla a prsty ho jemně vmačkejte do vlasů. Ofinu vyfoukejte přes kulatý kartáč nebo přes velké natáčky. Delší vlasy sčešte dozadu a stáhněte do gumičky. Jeden pramen z ohonu vytáhněte. Obtočte jej kolem culíku a konec přisponkujte zespoda k hlavě.

Ležerní drdol


Co prozradí účes: Hřívu máte sčesanou do drdolu. Odkrýváte tak jednu z nejvíce sexy částí na svém těle - krk! Odhalenou šíjí tak dáváte mužům najevo, že jste dostupná.

Jak si to učesat: Ideální pro tento účes je vlnitá hříva. Pokud máte rovné vlasy, natočte umytou kštici na středně velké natáčky a nechte uschnout. Kudrny rozčešte hřebenem. Kštici stáhněte do vysokého culíku a spoutejte gumičkou. Pozor! Při druhém protočení vlasy nevyndávejte zpátky ven z gumičky. Uvolněte pár pramenů kolem obličeje, potřete je voskem, obtočte kolem prstu a pak ještě dlaní zmáčkněte. Docílíte tak pěkných prstýnků.

Stupňovitý sestřih


Co prozradí účes: Jste perfekcionistka a dbáte o svůj vzhled. Milujete komplimenty. Snad právě proto vyhledáváte společnost a podněcujete různá setkání.

Jak si to učesat: Základ tvoří vlasy sestříhané podél obličeje. Vlasy umyjte šamponem pro zvětšení objemu. Do vydrhnuté kštice vetřete tužidlo. Rozdělte hřívu na pěšinku. Jednotlivé prameny podtáčejte na kulatý kartáč a vysušujte horkým fénem. Suché prameny pak znovu osvěžte studeným vzduchem, který je zacelí a zafixuje, takže účes pak lépe drží. Konečky ošetřete uhlazujícím mlékem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 meddie-stories meddie-stories | 13. listopadu 2013 v 21:04 | Reagovat

Hodně dobrej článek. Až něco z toho budu dělat, určo se radši kouknu sem.. :D :3

2 demi-a-lily demi-a-lily | 14. listopadu 2013 v 18:31 | Reagovat

Děkujem jsme moc rádi že se článek líbí :-) Určitě koukni :3 ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama