Prosinec 2013

Jak si užít silvestra?

31. prosince 2013 v 11:55 | *DeMi* |  Aktuálně
Ahojte lidičky! :3*

Určitě jste se už přišlo spousta otázek (kam půjdeme?, a ským?, kde? apod.)
Zde je pár nápadů:

1. Jak se náličit ?

a) Elegantní diva :3

Černé tekuté linky ti pomohou k svůdnému kočičímu pohledu. Stačí pár tahů štětečkem a nebude z tebe schopen nikdo odtrhnout oči.
Jak na to: Celé víčko až k obočí vystínuj světlým měruňkovým nebo růžovým stínem. Šedohnědý stín použij pouze k vystínování víčka a oblasti pod spodními řasami. Nad horními řasami veď tenkou černou linku a protáhni ji směrem ke spánkům. Nezapomeň na objemovou řasenku!

Party líčení

b) Puze pro odvážné!!


2. Kam zajít?

Je spousta možností kde zajít.. Pokud tě nebaví jako mě sedět s rodinou v kolektivu a poslouchat pořád dokola ty samé historky tak proč nevzít svoji BFF a nezajít někde do clubu nebo na náměstí ve městě mají tam nejen postaráno o zábavu ale pořádně i nádherné osvětlení a ohňostroj :3* ^.^ Pokud máte ale rodiče jako já :P* a nedovolí vám někde šmajdat p městě o 00:00 hod. tak vám nezbývá nic jiného než bý doma.. :O* Můžete místo sedění s rodinou si pozvat domů kamáradku a strávit silvestra spolu budete nejenom dobře naladěné, ale i to pořádně oslavíte :)*
Přeju všem Šťastný nový rok 2014 pořádně si ho oslavte! :3* Hodně štěstí, zdraví, lásky v novém roce přeje Demi&Lily ! <3

Vánoční dárky pro Vás! ♥

21. prosince 2013 v 18:42 | Demi&Lily |  Soutěže a ceny
♥ Merry Christmas

Budou Vánoce .. A tak všem mým milým Affs chceme nadělit ten nějaý malý dáreček!
Jen Vám, VŠEM, taky chceme poděkovat za vaše obíhání, komentáře a za Vaši návštěvnost! Moc si toho vážíme!

Toto je předposlední článek v tomto roce, nikoli na tomto blogu, a tak Vám všem přejeme krásné Vánoce, a šťastný Nový rok! :)

❄ Ceny za Vánoční soutěž ❄

14. prosince 2013 v 17:30 | Lily^^ |  Soutěže a ceny
HOU HOU HOU! :3*
Předávání cen! :-* Než se ale k nim dostanu, jen jsem chtěla říct, že je vám dám, protože jsou ty Vánoce! Ale mluvím z toho důvodu (né že by mi to vadilo), že KateNecky a Malíček napsali poslední odpověd, chybnou, a Elly napsala že je to Monna z PLL. Ano, rozumněla jsem ti! :D A né, Selena Gomez to není.. Byla to Lucy Hale, a ať už jste napsali Lucy Hale, nebo Aria Montgomery, mělo to ten stejný význam, protože to byla stejná osoba, ale ne Selena Gomez. To jsem jen chtěla podotknout. Tak i ceny přesto předávám, ale pro příště to označím za odpověd' chybnou. Ano, vím, že někomu se to může zdát nespravedlivé, a proto to udělám takto:

Elly, měla všechny odpovědi dobře, a svým způsobem ta poslední nebyla sice Monna, ale byla to postava z PLL (Pretty Little Liars), a ne Selena Gomez, tudíž se umístila na Prvním místě. Malíček, ty jsi napsala u druhé odpovědi, že ''Myslíš že ne''. Promin, ale platí bud' ano nebo ne. Zatímco KateNecky, napsala u druhé odpověd'i ne. To znamená, že na druhém místě se umístila KateNecky, a třetí místo získává Malíček. Příště vám dám zřetelnější obrázek, Lucy Hale si myslím, že by měl znát každý, a prostě jsem si myslela, že to bude každý vědět.. Nicméně, dopadlo to tak, jak to dopadlo, a předávám ceny.

Pro Elly (první místo)


Pro KateNecky (druhé místo)


Pro Malíčka (třetí místo)


Doufám, že se vám ceny líbí, a v brzké době bude další malé překvapení! O:) :-*


Vánoční soutěž!

8. prosince 2013 v 11:07 | Lily^^ |  Soutěže a ceny
Ahoj, mí milí!:-*
Tak tu máme Vánoční soutěž! První 3 správné odpověd'i vyhrávají:

1.místo: Vánoční diplom
2.místo: Vánoční animace
3.místo: Jmenovka s Vánočním motivem

* Jakmile budou první 3 správné odpověd'i, komentáře uzavírám!! A ted' šup, šup na otázky:

1. Datum, kdy se slaví Vánoce
2. (Tuhle otázku by měl znát každý:D!): Existuje Ježíšek?
3. Napiš alespon 3 Vánoční tradice
4. Napiš 2 typické barvy Vánoc
5. Kdo je na obrázku?

Otázky si myslím, byly lehké, a zvládnout by je měl každý.. Bereme první 3 správné odpověd'i! Tak rychle, rychle!:3*


Hello December!

2. prosince 2013 v 19:11 | Lily^^ |  Aktuálně
Prosinec.
Měsíc Vánoc, sněhu, prázdnin a rodinné pohody. Kdo by neměl rád Prosinec, a kdo by především nemiloval Vánoce.
Od dnešního dne zbývá do Vánoc 22 dní. Ten pocit, když už je pár dní předtím, a vy už jen sedíte u nazdobeného Vánoční stromečku a díváte se na pohádky. :3 To, že je vám víc jak 12 let, neznamená, že se na pohádky přestanete dívat! Protože k Vánocům prostě patří! A to nikdo nedokáže popřít! :3* Pečení cukroví, zdobení stromečku apod.
Pro nafoukané lidi jsou to dětinské věci, ale neznám nikoho, kdo by to neměl rád! To je prostě Vánoční tradice, to všechno!:)

Je už známo, že hodně lidí nadává na zimu, ale přitom ji o Vánocích chtějí. Ano, chtějí! Ano, chceme! Ale jen o Vánocích!
Pořád na sobě tahat ten těžký kabát bundu, či co.. Do nekonečna si nasazovat na hlavu čepici, a přitom máme tak skvěle upravené vlasy, a zlatým hřebem je mít promočené boty a ponožky od sněhu.. -.-''' Těžká nenávist! :P*
Holt, už stím nikdo nic neudělá, takové je roční období, stejné jako Vánoční nákupy v obchodech.

Taky tak nenávidíte obchody všude přecpanými lidmi? To, jaké tam jsou kilometrové řady u pokladen, nebo jak vidíte poslední tričko ve slevě a někdo vám ho sebere před očima?! Fuck this Shit! x_x .. Úplně se mi zatemní před očima, když například jdu do Avionu nebo někam, a všude lidi.. Plno lidí, jak kdyby byl konec světa a lidé si sháněli zásoby na přežití! Proto radši nakupuji Vánoční dárky o něco dřív, než abych si sháněla dárky na poslední chvíli...
Jako samozřejmě, že když mám chuť si zajít třeba do New Yorku ted'ka, tak si zajdu ať je jaký je den. Prohlídnout si nové oblečení, boty a doplnky:-*

A co máte a nemáte rádi na Vánocích Vy? Jak řešíte všechny ty situace? Pište níže!:3

PS. Kdo si pamatuje tu číču z reklamy?:'O No není ŇuŇatá?! :3 :-*
Stejně jako ''Kofola Vánoční, Kofola Vanilková'' apod...