Květen 2014

YouTube: Room Tour *MissRemiAshten* (New Room!)

26. května 2014 v 21:30 | Lily^^ |  Room Tour a ostatní
• ♡ H E Y • S W E T T I E S ♡ •
How are ya'? To me it's fine.

Když jen tak sedíte, a nudíte se (předpokládám), tak tady po dlouuuuhéé Room Tour! ♡
Barva pokoje je stejná, od stejné YouTuberky, co tu byla. Ale pokoj je vlastně trochu jinčí no.:-D:-*
Nu, posud'te sami.)

Tenhle pokoj je současný, má stejnou barvu.Tenhle pokoj je dřívější, barva stále stejná.Který pokoj se vám líbí více?:-OO*
Podle mě je na každém kousek něco hezkého, ikdyž je to jinak.:33
Soo, writte to comment.♡♡

• ♡ G O O D • N I G H T ♡ •
• ♡ S W E E T • D R E A M S ♡ •

♥It's the weekend♥

23. května 2014 v 10:01 | *DeMi* |  Aktuálně

¿Cómo estás?
Tengo bastante bueno.

#22.5. 2014

22. května 2014 v 17:21 | Lily^^ |  Aktuálně
• H E Y • S W E T T I E S •

How are you today? I'm fine. No, ted' jsem prijela z brusli, a nevim co delat. Dneska je venku cely den hezky, teplo, letni pocasi. Jenomze venku jsem byla cely den. Tak me napadlo, tu uz neco napsat, kdyz jsme se celou dobu neozyvaly.
So, what I was doing today?

Zacnu od rana. Tak vzbudila jsem se v 05:10 h. Asi 5 minut jsem jeste lezela a pozoovala vychod slunce, pres zaluzie (mam postel naproti okna). Kdyz uz bylo ctvrt na sest, tak jsem vstala no.:D:-*
Sla jsem do koupelny se umyt atd. No proste rano.. Nachystat se jako treba; umyt, oblect, namalovat apod.
Kdyz uz bylo 07:13, sla jsem se obout (jo, cele rano mi to trva, tak proto vstavam o neco driv).
Klice, prukazka, sluchatka a ''cau''.

Takovou cestu do skoly jsem jeste nezazila. Fakt ne.
Jo, pro nekoho naprosta blbost, pro me zachvat smichu. Kdyz jedem s *DeMi* autobusem, tak se zastavujem jeste u jedne zastavky, kde nastoupi kopa lidi. No proste so much. No a dneska, jsem jela vyjimecne sama, a ted' jsem dojela k te zastavce. Dobre, 5 minut nastupovali lidi, pritom to maji kousek od skoly. Tak by taky nekdy mohli zvednout prdel, a dojit si tam pesky.. -.- Ja bych taky klidne chodila pesky, ale nebudu slapat 365 dni v roce 5 km denne (minus prazdniny) :D No, to je jedno. To jsem odbocila..

Tak jak vsichni nastoupili, a autobus se rozjel, tak dobre, jen tak si jedem, a najednou.. BOOM!!!
Ridic autobusu zastavil tak, ze vsichni spadli. Ja jsem si naazila bradu, a ostatni spadli na zem. A prede mnou sedel takovy jeden chlap, a ten se doslova zkutalel na zem. Kdyz jsem se vzpamatovala, videla jsem ho jenom lezet na zemi a ostatni taky.. Vsichni jenom ''Au, au..''. A po chvilce se vsichni zacli smat.. :D:D:D So just, laught so much.
Kdyz jsem vystoupila tak normalne do skoly, a tam byt 7 hodin. So perfecto ITALIANO^^

Po tech sedmi nudnych hodinach, konecne domu. Kdyz jsem prisla domu, chvilku pauza, sla jsem ven. Potom nasledovaly brusle a nakonec blog. :)* Co budu delat dal, nevim. Asi pujdu zase ven :D:-* And tomorrow, Oh my god. 30 stupnu.
Help mee:'OO* :33 Akorat na aqac, ale o vikendu zase dest -.- PERFECT<3

So, I go guys. A co jste delali dneska vy? :O :)
Writte to comment.<3
Thanks for reading.
Love you all, byee!<33


Btw. Nejvic pisnicka!:33*


HAPPY BIRTHAY OUR BLOG!<3

12. května 2014 v 12:05 | *DeMi*&Lily^^ |  Aktuálně
♡ ! H A P P Y - B I R T H A Y - B L O G ! ♡
♡ ♡ ♡

Já vím, já vím! ♡
Je to neuvěřitelné, že dnes je to rok, kdy se tento blog založil! Den, kdy jsme se rozhodli založit si blog, a psát o modě, oblečení, líčení, nápadech, pokojích, a později se přidali i ostatní témata. Začátky byly těžké (to asi pozná každý)..
Vybudovat si cestu. Získat si alespon pár ''fanoušků''. Získat si přízen lidí, kteří náš blog budou navštěvovat, a rádi se vracet.
Číst naše články. Komentovat je. Časem jsme upravovali vzhled, články, byly tu soutěže..
A ještě mnoho věcí se tu stane, myslím v dobrém smyslu ♡

Nastalo pár momentů, kdy jsme se blogu chtěli vzdát, ale nevzdaly jsme se! Byly to spíš jenom takové momenty, kdy se nám nechtělo, nebo jsme neměly čas, sem ten nějaká článek přidat. I přes dobu, jako by náš blog neexistoval, a nikdo ho nenavštěvoval, jsme stále doufaly, že to má cenu. Jsem ráda, že náš blog je, a moc Vám chceme poděkovat, že jste sem chodili, a doufáme, že ještě budete! ♡

Děkujeme Affs, kteří komentovali, četli naše články, a my jim to opláceli.
Děkujeme návštěvníkům, kteří komentovali a četli naše články.
Děkujeme všem, že jste se nechali inspirovat, a že jste chtěli, abychom psali dál.
Neskutečně si toho vážíme, a opravdu nemůžeme uvěřit, že je to rok, co tady píšeme.

Děkujeme moc! ♡
♡ ! H A P P Y - B I R T H A Y - B L O G ! ♡
IT'S A 1 BIRTHAY! ♡♡
Thank you so much! :'3*

Party With Best Friend? Yeah!♥

11. května 2014 v 12:59 | DeMi^^ |  O Nás
∞ C I A O
Velice rádi společně s "Lily" pořádáme holčičí párty! Nikdy se nenudíme! :DD♥ Většinou jsme u mě z důvodu, že mám pokoj uprostřed schodištové chodby a můžeme dělat větší rachot. :3* Chci se podělit s vámi o naše nezapomenutelné zážitky. :)♥ Party si připravujeme většinou Cca 1 týden před. Začínáme většinou tak v průběhu 19-20 hodin.^^ Vždy nakoupím.: 4Frisca<33, Energy Drinks♥, někdy Bubble Gumies^^.. Párkrát jsme nakoupily svítící tyčinky a balónky a někdy i Kofolu:3♥ Na Facebooku si vytvoříme událost, která je uzavřená aby ji nikdo neviděl, než my.<33 Vymýšlím akci, kterou vymýšlím >>Dávám tam čas a co budeme dělat<< Stejně se podle toho neřídíme 3:) Ale tak kdyby něco, tak se můžeme orientovat! ^♥^ Tady Vám zkopíruju jeden s mých akcí:

----------------------------------------------
Akcička: 20:00 První setkání :DD
20:05 Příchod domů!! ^^
20:10 Kecání;)*
20:20 Koukání na YoBo---> Scary Videos! :X*
20:35 Tancování BaraBarBere! ♪♪
20:40 Otevírání EnergyDrikns! o_o
20:50 Flaška +_+
21:15 Frisco-o! :3
21:20 Kouknout na Filmík^^ (unavené?!Vyp.:D)
22:35 Karaoke:))**
23:00 Soutěž/Sázky/Hecování! :D
23:30 Music♪
23:50 Myslím, že se už dokážeme zabavit!<33
----------------------------------------------------------
Tohle byla naše akce. Ve zkutečnosti, to máme tršičku jinak. Kecám -.- ♥ úplně jinak! :D♥ Příjde ke mě Lily^^ začneme vykládat o RoomTour♥, co se dělo ten den, atd... Atd.. Za chvilku nás to přestane bavit. Díváme se YoBo ->Music♪ ->FunnyVideos -> ScaryVideos:X♥ Máme prostě neovladatelné záchvaty smíchu! :D Potom otevřeme 1 Frisco a začneme tancovat! :DD♥ Disco-o Doscoo♥ Naše oblíbená Michael Telo -->Bara,Bar,Bere <-- A další.. 3:) Až jsem už docela na padnutí, otevřeme Energy Drinks♥ Teď nastane naše milované "karaoke" :DD♥ Na začátku, jak jsme kdysi poprvé začali před s sebou spívat, to jsem se moc styděli, spíš místo zpěvu jsme šeptali. :P♥ To už je za náma! :* ZDE Písničky Lyrics: ♥Riri-We Found Love, Diamonds, Where have you been. Avril Lavigne- Wish you we here, Let me go, What the Hall. Lorde - Royals. Pink-Just Give me reason. Celion Dions- What My Heart. Britney Spears.Criminal. Clean Bandit-Rather Be.. Prostě spousta! ♥ Až nás už skoro bolí v krku, tak jdeme na Chatroullete (zná asik každý) Nastanou další záchvaty smíchu a taky samé Fuuj! :X♥ :D Minule jsme tam vydreli skoro Hodinu a Půl! :O♥ Ano, někdy jsme to přeháněli, ale k večeru to patří.. <3 Jak už je asi 3:20 hod. Tak si jdeme lehnout. Nejdříve se nám chce spát, ale potom se zase zapovídáme, ale nejlešpí je když straším Lily^^ Chudák mnoo. :(♥ Ale coo! :DD* Povídáme si asi do 4Hodin. Potom jdeme spát. :3♥ >>Konečně<< Ráno se vzbudíme zhruba tak kolem 8:30 hod. Ale už jsme takové unavené a bez nálady. Sotva promluvíme jedno slovo. :/♥ Jak Lily odejde hned mám chť si předělávat zase pokoj. Ale nejdříve nesmím zapomenout na Svůj Denní režim, který tady taky někdy zveřejním :3♥ Ráda jsem se s Váma podělila o naše zážitky! ♥


Jaké jste měli zážitky? Máte to podobně? :D♥ Podělte se! ^^

Running♥

9. května 2014 v 14:22 | DeMi^^ |  Zaměřeno na tělo
∞A L O H A
Takže začnu. :3♥ Protože běhám, tak bych vám ráda doporučila a poradila jak správně na to.
Je to boj na dlouhou trať, ale výsledek stojí za to. :*
Nejdřív byste si měli projt někde blízko ve vašem okolí ke byste běhali, prostě zvolit si trasu.
"Doporučuji" Nedávejte si hned na začátku dlouhou trať. Běhejte pomalu, důležitá je výdrž! ^-^
Na začátek bych vám doporučila 1km. Běhejte s přestávkama a mějte u sebe čistou vodu. Měli by jste vypít cca 500ml vody před během. Voda vám nahodí rychlejší spalování a budete mít větší výdrž. Já osobně "Bez hudby, ani krok" :D♥ Vemte si sluchátka a zaposlouchtejte se do hudby. ♪♪ Bude se vám lépe běhat, u mě to tak je! ♥ Každým 3 dnem by jste měli přidávat 200m, aby jsi tělo začalo pomalu zvykat na delší trať. :3* Vemte si kámošku, svého kluka, pejska, rodiče.. :P* Máte špatnou náladu? Je vědecky dokázáno, že po sportu má člověk lepší náladu. Je to pravda!♥ I když běháte, tak neznamená, že příjdete domů a sednete si k PC nebo TV.. :)* Zapomeňte!:3* Jídelníček taky zmírnit, ale nejdůležitější pijte dostatek množství tekutin. Přečetla jsem si na internetu, že 10 sklenic čisté vody když vypijete, tak spálite 360kcal! :* Jak jednouché a pohodlné :)♥ Také bych doporučila, běhejte na lačno, člověk spálí tuky co má na sobě a né ty co jste právě snědly. ^♥^ Já běhám už asi cca půl roku a uběhnu už 10km s max. jendou přestávkou! ♥ Cítím se po běhání skvěle a fit! ♥ Doufám, že vám moje rady nějak pomůžou. Pokud váháte a myslíte si, že na to nemáte tak jste na omylu! Já vám věřím. :3 A kdo má v plánu začít běhat ať to hned ze startu nevzdává. :-)♥


Máte ještě nějaké otázky, názory? :O♥ Piště do Coments. ^♥^

RECENZE: Rimmel London/Nailpolishes - 60 seconds

9. května 2014 v 12:41 | Lily^^ |  Recenze
♡ ! H E Y - G U Y S ! ♡
Nedávno mě napadlo, že bych mohla založit rubriku "Recenze".
Do rubriky budeme vkládat společně s *DeMi*, recenze o kosmetice, popř. o jiných věcech.
A jakožto závislačka na lacích na nehty, hned udělám recenze dvě! :D :-*
Co je to recenze?
Recenze je, když hodnotíte nějaký produkt či věc. Hodnot'íte jeho klady a zápory, dodáváta taky, co by se mělo vylepšit apod.
Now, go on! :3

†Facebookové královny†

3. května 2014 v 21:55 | *DeMi* |  Aktuálně
❤!Bonjur! ❤
Facebook zná dneska skoro každý. Hlavně sedmačky z celé republiky. Božínku. Miluju ty kozaté slečny, které se hrdě promenádují po škole a po městě s výstřihem po kolena, opravdu strašně moc! Obdivuji jejich fotografické schopnosti, jejích vytříbený modní vkus.. a tolik přátel, co mají! Na facebooku. Sociální síť kde sdílí s neznámýma lidma své trable z dospívání okořeněné fotkami, kde se líbají se svými kamarádkami. SO HOT. Když přidají jednu fotku, do pěti minut mají 1151456 lajků, 445646 komentářů od lidí, které nikdy neviděly a 1546 sdílení. Celkově ty fotky s výstřihy, jež sahají až po smradlavé palce na nohou, kolují po celém internetu. Proč? Přece aby je každý obdivoval - jak jsou strašně cool, a young, a swag a sexy, a hot, prostě muciqy cuciqy facebookové královny.
Ne nezbláznila jsem se. Ta kachna má důvod. Přeložte si do angličtiny slovo "kachna". Ano ano, vyjde vám "Duck". To snad vše vysvětluje. Jde o to, že čím dál víc se blíží konec devítky, tím víc si připadám "dospělá". Ten pocit, když jste nejstarší ze školy a ostatní k vám jako kdyby vzhlížejí. Ale omyl, tyhle časy jsou dávno pryč. Malé děti do vás vrazí a ještě vás stačí seřvat větou: "kam čumíš," dokořeněnou nadávkou do různého dobytku, či lidské části. Dětská fantazie nezná meze. Pamatuji si, kdy jsem byla na prvním stupni a bála jsem se na deváťáky jen podívat.
Pojďme ale k trochu starší generaci, než jsou ty přerostlé mimina. Pokaždé, když se přihlásím na facebook, vyskočí na mě fotky vyspělých, pozor! dokonce už třináctiletých facebookových královen kachen. Každý den nové a nové fotky, na které platí nepřímá úměra → čím méně oblečení, tím víc "lajků". Nikdy nejsou pozadu, už stačily objevit ask a sdílet každou hloupou odpověď, aby jim to jeijch další kamarádky kachny (už ne tak na velikém postu "královna") náležitě osrdíčkovaly. Dále pak soutěží, kdo bude mít více "lajk" na profilové fotce, tudíž rozesílají odkazy všem svým virtuálním přátelům, aby přispěli palcem nahoru.
Lidi, vážně? Proč už tak mladé stále dřepí jen u modrého fíbíčka a jejich životní náplní jsou pochvaly od lidí, které v životě neviděly? Jdou do školy, vyfotí se na záchodě, jdou ze školy, přijdou domů, přihlásí se na fb a všech 100 fotek zveřejní a nezapomenou napsat: "nelíbí? tak nečum!" Když se jim někdo snaží otevřít oči, a slušně jim napíše, že nemá cenu takhle všechno zveřejňovat na fb, tak jen natočí video, kde hraje písnička od Justina Biebra. Do toho vám pěkně nadají do blbců, pak vám řeknou ať se jim neserete do jejich života, že nesedí celý den u pc (ne, vůbec) a že žijí svůj život na plné pecky.
Keep calm, I have swag.
Upřímně, jsem ráda, že jsem se nenarodila o těch pár let později, protože se obávám, že bych si nikdy nenašla kamarádky ve svém věku.
Stále doufám v to, že se nad tím přestanu rozrušovat, a že alespoň polovina facebookových královen někdy prozře, uvědomí si, jak jim facebook snědl čas a začnou žít realitou. To už ale záleží na nich a jejich rodičích. Hodně štěstí! :-)
Vaše názory?! :O♥ Pište do Coments :3♥